Mori House-Vacation Rental

Το Mori House-Vacation Rental Τόκιο απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Ενυδρείο Shinagawa. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το διαμέρισμα παρέχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Διατίθενται επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και ηλεκτρικός βραστήρας και ψυγείο.

Ο Ναός Kawasaki Daishi απέχει σχεδόν 4 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα, ενώ ο σιδηροδρομικός σταθμός Σταθμός Mejiro βρίσκεται σε απόσταση 17 χλμ. Πάρκο Τοποθεσίας Ομόρι Μίντεν βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Κατά τη διαμονή στο Mori House-Vacation Rental, οι επισκέπτες βρίσκονται σε απόσταση 20 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Τόκιο Haneda.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Mori House-Vacation Rental Τόκιο
Relastay Kamata
Τιμή μόνο για κινητά

Relastay Kamata

9.2
Άριστο 31 σχόλια
450 μ από το κατάλυμα
USD 231 USD 208
ανά νύχτα
Id Kamatanishi
Τιμή μόνο για κινητά

Id Kamatanishi

8.4
Πολύ καλό 158 σχόλια
898 μ από το κατάλυμα
USD 97 USD 87
ανά νύχτα
Τιμή μόνο για κινητά

"Second Floor" - Vacation Stay 16319

906 μ από το κατάλυμα
USD 1103 USD 993
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας6健生発第12080号
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Mori House-Vacation Rental;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Mori House-Vacation Rental περιλαμβάνουν ΕΝυδρείο Shinagawa, Μουσείο Επιστήμης Τοσίμπα καθώς και Κήπος Δαμασκηνιάς Ικεγκάμι Μπάιεν.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Mori House-Vacation Rental;
      Η διαμονή στο το Mori House-Vacation Rental κοστίζει 48$.
    • Στο το Mori House-Vacation Rental προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Mori House-Vacation Rental περιλαμβάνουν Ramen Okido και Yudetaro Toho University School of Medicine Dori και απέχουν μόνο 13 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Mori House-Vacation Rental Τόκιο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο